Sapnų filtracija pagal abėcėlę:

Sapnų planetos kiekvieną dieną


Astrologai tvirtina, kad kiekvieną savaitės dieną valdo tam tikra Saulės sistemos planeta. Visos jos turi savo ypatingų galių, kurios veikia įvairias žmogaus gyvenimo sritis. Žinant planetų ypatybes, nesunku išsiaiškinti, kokia informacija slypi sapnuose.

 

 IŠ SEKMADIENIO Į PIRMADIENĮ

Pirmadienis laikomas sunkia diena, nes jį valdo Menulis. Naktį iš sekmadienio į pirmadienį susapnuoti sapnai dažniausiai rodo jūsų emocinę ir psichologinę būseną, gali būti susiję su buities rūpesčiais, atspindėti santykius su artimaisiais. Jei pirmadienio sapnas ilgas ir ryškus, jame matėte vandenį, greičiausiai užgrius galybe namų ruošos darbų. Geriau susapnuoti aiškų, trumpą sapną. Jis reiškia, kad pavyks susikaupti, išvengti sumaišties.

 

IŠ PIRMADIENIO Į ANTRADIENĮ

Antradienis - ugningojo Marso diena. Ši planeta žmogų uždega atkakliai siekti tikslo, kursto dideliems darbams. Todėl antradienio sapnai yra susiję su asmenybės tobulėjimo siekiais. Jie parodys, kiek turime ugnies įgyvendinti troškimus. Marsas - vyriškoji, karo planeta, todėl antradienį prisisapnavę slegiantys sapnai gali perspėti apie bręstančius konfliktus, skandalus. Jeigu antradienio sapnas ramus, vadinasi, nemalonumai negresia, o jei pasitaikys kliūčių siekiant tikslo - lengvai jas įveiksite. Tik nieko neatidėliokite, imkitės nors ir kelių reikalų vienu metu - viskas klostysis kuo puikiausiai.

 

IŠ ANTRADIENIO Į TREČIADIENĮ

Savaitės vidurį trečiadienį valdo Merkurijus. Ši planeta dažniausiai lemia lengvus, daugiaprasmius, beveik neįsimenančius sapnus. Bet jei sapnas buvo ryškus, gerai įsiminė, „šifruodami“ jį gausite vertingos informacijos apie draugus, kolegas, šeimos narius. Trečiadienio sapnai neretai praneša apie artėjančius pokyčius gyvenime, tolimas keliones bei svarbius pokalbius. Jei susapnuosite neįdomų sapną su kasdieniškomis situacijomis, veikiausiai artimiausiu metu pritruksite svarbios informacijos, nerasite išeities, nesulauksite pagalbos iš draugų. Gerai yra sapnuoti kelionę, judėjimą - tai simbolizuoja geras permainas.

IŠ TREČIADIENIO Į KETVIRTADIENĮ

Ketvirtadienis - Jupiterio diena. Ketvirtadienio sapnai susiję su darbo reikalais, profesinėmis perspektyvomis. Be to, jie gali nurodyti veiklą, kuri atneš didelį pelną „Jupiteriški“ sapnai nurodo išeitį iš sunkiausių padėčių, juose galite išvysti žmones, kurie iš tiesų jumis rūpinasi. Ketvirtadienį labai gerai sapnuoti įvairius renginius, šventes, vakarėlius – tai reiškia, kad galite tikėtis didelės sėkmės socialinėje veikloje, šuolio, viršininkų simpatijų. Jei susapnuosite savo protėvius, gali būti, kad gyvenimas privers tęsti tėvų, senelių pradėtą darbą, išmokti jų profesijos.

 

IŠ KETVIRTADIENIO Į PENKTADIENĮ

Šią naktį regėti sapnai atspindi jausmus, juk penktadienis - jautriosios Veneros diena. Nuo senų laikų tikimą, kad dažniausiai išsipildo penktadienio sapnai. Suprantama, juk ko trokštame visa širdimi tas ir įvyksta. Penktadienio sapnų „paveikslai“ yra tiesiogiai susiję su žmogaus asmeniniu gyvenimu, kūryba bei materialine padėtimi. Jie gali pasufleruoti, kaip ir kada išsipildys jūsų norai. Jei sapne regite pinigus - greitu laiku praturtėsite. Ir atvirkščiai - jei sapne ką nori pametate, norite, bet negalite ko nors pasiekti, vadinasi, poreikius teks apriboti. Juodai balti Veneros sapnai perspėja, kad norint pasiekti tikslą teks labai sunkiai dirbti.

 

IŠ PENKTADIENIO Į ŠEŠTADIENĮ

Šeštadienis - griežtojo Satuo diena. Tai - likimo, išbandymų planeta. Satuas globoja teisingumą, įstatymus, todėl šią naktį regėti sapnai dažniausiai byloja apie taisykles, kurioms privalu paklusti. Neretai jie informuoja apie jūsų idėjų, planų įgyvendinimo galimybes, apie svarbių jums įvykių priežastis bei pasekmes. Jeigu šeštadienio sapnas malonus, spalvingas, vadinasi, visus sumanymus lengvai įgyvendinsite. Jei sapnas niūrus, bespalvis, regite aukštas sienas, kryžius - teks nemažai padirbėti, kad viskas klostytųsi taip, kaip norėtųsi. Naktį iš penktadienio i šeštadienį galima daug ką sužinoti apie savo likimą.

 

IŠ ŠEŠTADIENIO Į SEKMADIENĮ

Sekmadienis - Saulės diena. Meilės, įkvėpimo, kūrybiškumo planeta siunčia šviesius sapnus. Jie gali padėti išsiaiškinti, ko trūksta, kad jaustumėtės laimingesni, kurie žmonės jums teikia džiaugsmo ir kurie linki bloga. Jeigu sekmadienio sapnas gražus, greitai įvyks gerų permainų jūsų gyvenime -gal susipažinsite su įdomiu žmogumi, gal aplankys meilė, o gal susitvarkys santykiai su mylimuoju. Šviesus sapnas gali reikšti, kad atsiskleis jūsų sugebėjimai, talentas, apie kurį net nenutuokėte. Nemalonūs, slegiantys sekmadienio sapnai gali reikšti, kad artėja ne itin džiaugsmingas gyvenimo etapas. Susimąstykite, galbūt patiriate peelyg didele nervinę įtampą, veltui švaistote energiją?

 

Komentarai (0)

Sapnininkas - komentarai